PIZZERIA WENECJA INOWROCłAW, 3 MAJA

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 86 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pizzeria Wenecja Inowrocław, 3 maja. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

13 cze 2026 o 19:15 Jak zawsze klasa
10 cze 2026 o 18:42 Dlaczego tylko można dać 5 gwiazdek? Conajmniej 100 się należy! W sumie nie ma takiej skali żeby to ocenić.
3 cze 2026 o 19:51 Pizza bardzo smaczna, dojechała ciepła, chrupiąca, nie jak przysłowiowy 'flak' bardzo polecam. Zamówimy ponownie.
16 maj 2026 o 22:39 Bardzo dobry polecam
15 maj 2026 o 17:10 gut
19 kwi 2026 o 21:13 jak zawsze pyszne ciepłe i na czas
29 mar 2026 o 20:35 Pizza przepyszna, szybka dostawa, ideolo. :)
28 mar 2026 o 18:03 Jak zawsze na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam